ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΚΑΣΤΩΝ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΚΑΣΤΩΝ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΙΑ ΜΗΝΑ ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ |
ΣΥΝΘΕΣΗ |
Τετάρτη 1-3-2023 |
Έναρξη Μ.Ο.Δ. Βέροιας |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ -ΜΑΝΩΛΗ (ΡΙΖΟΣ) |
Τετάρτη 1-3-2023 |
Μονομελές Πρωτοδικείο Βέροιας (Πολιτικές υποθέσεις) |
ΟΛΟΙ ΟΙ κ. ΔΙΚΑΣΤΕΣ (ΕΚΤΟΣ κ. Ρίζο)
|
Τετάρτη 1-3-2023 |
Ασφαλιστικά Μέτρα |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
Πέμπτη 2-3-2023 |
Α’ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΡΙΖΟΣ) |
Πέμπτη 2-3-2023 |
Β’ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΝΩΛΗ) |
Παρασκευή 3-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ- ΜΑΝΩΛΗ- ΤΖΗΡΑ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
Δευτέρα 6-3-2023 |
Συνεδρίαση ΜΟΔ Βέροιας |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ-ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΝΩΛΗ) |
Τρίτη 7-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΓΑΤΣΙΟΣ –ΡΙΖΟΣ-ΑΓΑΤΙΑΝΟΣ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
Τετάρτη 8-3-2023 |
Πολυμελές Πρωτοδικείο Βέροιας (Πολιτικές υποθέσεις) |
ΟΛΟΙ ΟΙ κ. ΔΙΚΑΣΤΕΣ (ΕΚΤΟΣ κ. Ρίζο) ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Δημητρίου |
Τετάρτη 8-3-2023 |
Ασφαλιστικά Μέτρα |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ) |
Πέμπτη 9-3-2023 |
Α’ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΝΩΛΗ) |
Πέμπτη 9-3-2023 |
Β΄Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
Παρασκευή 10-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ – ΡΙΖΟΣ- ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ) |
Τρίτη 14-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΜΑΝΩΛΗ-ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
Τετάρτη 15-3-2023 |
Μονομελές Πρωτοδικείο Βέροιας (Πολιτικές υποθέσεις) |
ΟΛΟΙ ΟΙ κ. ΔΙΚΑΣΤΕΣ (ΕΚΤΟΣ κ. Ρίζο)
|
Τετάρτη 15-3-2023 |
Ασφαλιστικά Μέτρα |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
Πέμπτη 16-3-2023 |
Α΄ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ) |
Πέμπτη 16-3-2023 |
Β΄ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΡΙΖΟΣ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
Δευτέρα 20-3-2023 |
Συνεδρίαση ΜΟΔ Βέροιας |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ) |
Τρίτη 21-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΡΙΖΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ (ΜΑΝΩΛΗ) |
Πέμπτη 23-3-2023 |
Α΄ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΜΑΝΩΛΗ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
Δευτέρα 27-3-2023 |
Β΄ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
Τρίτη 28-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ – ΜΑΝΩΛΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
Πέμπτη 30-3-2023 |
Α΄ Μονομελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
Πέμπτη 30-3-2023 |
Τριμελές Ανηλίκων Βέροιας |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΡΙΖΟΣ) |
Πέμπτη 30-3-2023 |
Μονομελές Ανηλίκων Βέροιας |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
Παρασκευή 31-3-2023 |
Τριμελές Πλημ/κείο Βέροιας |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΝΩΛΗ- ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
ΑΥΤΟΦΩΡΑ – ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΑΥΤΟΦΩΡΑ ΤΡΙΜΕΛΟΥΣ |
ΑΥΤΟΦΩΡΑ ΜΟΝΟΜΕΛΟΥΣ |
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ |
|
Τετάρτη 1-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ –ΜΑΝΩΛΗ (ΡΙΖΟΣ) |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
Πέμπτη 2-3-2023 |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΖΗΡΑ (ΜΑΝΩΛΗ) |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
|
Παρασκευή 3-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ- ΜΑΝΩΛΗ-ΤΖΗΡΑ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
|
Σάββατο 4-3-2023 |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ –ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ – ΑΓΑΤΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ |
|
Δευτέρα 6-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ-ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΝΩΛΗ)
|
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ |
|
Τρίτη 7-3-2023 |
ΓΑΤΣΙΟΣ –ΡΙΖΟΣ-ΑΓΑΤΙΑΝΟΣ (ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ) |
ΡΙΖΟΣ |
ΓΑΤΣΙΟΣ |
|
Τετάρτη 8-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
Πέμπτη 9-3-2023 |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ –ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
|
Παρασκευή 10-3-2023 |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ – ΡΙΖΟΣ- ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ) |
ΡΙΖΟΣ |
ΡΙΖΟΣ |
|
Σάββατο 11-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ- ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ- ΑΓΑΤΙΑΝΟΣ (ΡΙΖΟΣ) |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
|
Δευτέρα 13-3-2023 |
ΡΙΖΟΣ – ΜΑΝΩΛΗ – ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΜΑΝΩΛΗ |
|
Τρίτη 14-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΜΑΝΩΛΗ-ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
|
Τετάρτη 15-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ- ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
Πέμπτη 16-3-2023 |
ΡΙΖΟΣ-ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
ΡΙΖΟΣ |
|
Παρασκευή 17-3-2023 |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ-ΓΑΤΣΙΟΣ-ΑΓΑΤΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
ΓΑΤΣΙΟΣ |
ΓΑΤΣΙΟΣ |
|
Σάββατο 18-3-2023 |
ΡΙΖΟΣ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΣΤΑΓΚΟΥ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΡΙΖΟΣ |
|
Δευτέρα 20-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ) |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ |
|
Τρίτη 21-3-2023 |
ΡΙΖΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ (ΜΑΝΩΛΗ) |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΡΙΖΟΣ |
|
Τετάρτη 22-3-2023 |
ΓΑΤΣΙΟΣ – ΜΑΝΩΛΗ – ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ (ΡΙΖΟΣ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΓΑΤΣΙΟΣ |
|
Πέμπτη 23-3-2023 |
ΓΑΤΣΙΟΣ – ΜΑΝΩΛΗ – ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΜΑΝΩΛΗ |
|
Παρασκευή 24-3-2023 |
ΡΙΖΟΣ- ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΤΑΓΚΟΥ ( ΜΑΝΩΛΗ) |
ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
ΡΙΖΟΣ |
|
Αργία Σάββατο 25-3-2023 |
ΓΑΤΣΙΟΣ – ΜΑΝΩΛΗ – ΣΤΑΓΚΟΥ (ΡΙΖΟΣ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΓΑΤΣΙΟΣ |
|
Δευτέρα 27-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ (ΜΑΝΩΛΗ) |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
|
Τρίτη 28-3-2023 |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ – ΜΑΝΩΛΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ |
|
Τετάρτη 29-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ (ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ) |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
|
Πέμπτη 30-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΡΙΖΟΣ) |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
Παρασκευή 31-3-2023 |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΝΩΛΗ- ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ (ΓΑΤΣΙΟΣ) |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΜΑΝΩΛΗ |
ΔΙΑΤΑΓΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ
Από 1-3-2023 έως 3-3-2023 |
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ -ΓΑΤΣΙΟΣ |
Από 6-3-2023 έως 10-3-2023 |
ΓΑΤΣΙΟΣ – ΠΥΞΟΠΟΥΛΟΥ |
Από 13-3-2023 έως 17-3-2023 |
ΜΑΝΩΛΗ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ |
Από 20-3-2023 έως 24-3-2023 |
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ –ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
Από 27-3-2023 έως 31-3-2023 |
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
Επισημάνσεις:
α) Τις ημέρες που συνεδριάζουν σε τακτική δικάσιμο τα Τριμελή και Μονομελή Πλημμελειοδικεία, τα αυτόφωρα θα εκδικάζονται από τους δικαστές των συνθέσεων του Τριμελούς και Μονομελούς αντίστοιχα.
β) Στην εξαιρετική περίπτωση που προκύψει αυτόφωρο ημέρα Κυριακή αρμόδια θα είναι η σύνθεση του Σαββάτου.
γ) Εντός παρενθέσεως ορίζονται οι εκάστοτε αναπληρωματικοί δικαστές.
δ) Τις εργάσιμες ημέρες που δεν είναι ορισμένο τακτικό δικαστήριο ή δεν δικάζει αυτό για οιονδήποτε λόγο ο πρόεδρος υπηρεσίας θα πρέπει να παραμένει στο Δικαστήριο κατά τις εργάσιμες ώρες.
Βέροια, 20 Φεβρουαρίου 2023
Η Πρόεδρος Πρωτοδικών
Μαρία Δημητρίου